Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(Ăłw) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: RAK JELITA GRUBEGO
PostWysłany: 14 Sie 2010, 12:48 

ADENOCARCINOMA TUBULARE G1 - TAK SIĘ NAZYWA MÓJ RAK NA JELICIE GRUBYM - CO OZNACZA PO POLSKU TA NAZWA CHOROBY - W PONIEDZIAŁEK 16 SIERPNIA IDĘ DO SZPITALA I BĘDĄ MI WYCINAĆ KAWAŁEK JELITA GRUBEGO - BARDZO SIĘ BOJĘ - KTO MIAŁ TAKĄ NAZWĘ CHOROBY - CO MNIE CZEKA - CZY NIE BĘDZIE PRZERZUTÓW I JAK DŁUGO BĘDĘ JESZCZE ŻYŁ - PONOĆ GROZI MI STOMIA

Temat postu: Re: RAK JELITA GRUBEGO
PostWysłany: 14 Sie 2010, 21:51 

grajok napisał(a):
ADENOCARCINOMA TUBULARE G1 - TAK SIĘ NAZYWA MÓJ RAK NA JELICIE GRUBYM - CO OZNACZA PO POLSKU TA NAZWA CHOROBY - W PONIEDZIAŁEK 16 SIERPNIA IDĘ DO SZPITALA I BĘDĄ MI WYCINAĆ KAWAŁEK JELITA GRUBEGO - BARDZO SIĘ BOJĘ - KTO MIAŁ TAKĄ NAZWĘ CHOROBY - CO MNIE CZEKA - CZY NIE BĘDZIE PRZERZUTÓW I JAK DŁUGO BĘDĘ JESZCZE ŻYŁ - PONOĆ GROZI MI STOMIA

Cześć Grajok! To znowu ja, pisałam do Ciebie na forum raka prostaty.
Przed chwilką dostałam maila od swojego przyjaciela. Prosił, zeby Ci przekazać informację, co od razu czynię. A mianowicie: brat Przyjaciela miał dużo bardziej zaawansowanego raka jelita. Też mu mówili, ze będzie miał stomię. Finał jest taki, że stomii nie ma i już 4-ty rok żyje sobie jak każdy człowiek i czuje się dobrze.
Mam nadzieję, że to przeczytasz i choć troszeczkę Cie to podniesie na duchu. Ja w każdym razie będę za Ciebie mocno, mocno, najmocniej jak umiem trzymała kciuki... żeby wszystko skończyło się dla Ciebie szczęśliwie. Za to trzymanie przeze mnie kciuków, musisz mi się zrewanżować.....jak? Masz napisać jak wrócisz ze szpitala...Wszystko jeszcze może być dobrze. Uwierz w to... wiem, że to jest trudne, ale ważne Trzymaj się Ewa

Temat postu: Re: RAK JELITA GRUBEGO
PostWysłany: 14 Sie 2010, 22:47 

Miejscowość: Bielsko-Biała
Witam Grajok
Może na poczatek poczytaj to
viewtopic.php?f=6&t=1059
Jest to na tym forum.
A stomia o tym na razie nie myśl.
Ale taka rada. Na wszelki wypadek naznacz sobie miejsce po lewej stronie w którym miejscu chciałbyś mieć
wyłonioną stomie.A wyznacz to poniżej paska na spodnie tak żebyś nie musiał kombinować z nowymi spodniami.
Pozdrawiam.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(Ăłw) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości