Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(Ăłw) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: uzdrowienie..
PostWysłany: 07 Sty 2008, 18:51 

kochani czytalam dzis potezny artykul o uzdrawiajacych mszach ,prowadzonych przez ojcow franciszkanow.. Kościol uznaje te uzdrwienia! Biskup Dembowski "odprawiane przez ojcow Franciszkanow msze św z modlitwa o uzdrowienie sa zgodne z nauczaniem kościoła i wydana przez Kongregacje Nauki i Wiary" Sa autentyczne przypadki uzdrowienia,ksieza Ci odprawiaja msze gromadzac chorych i niektorzy sa uzdrawiani! Postanowilam podzielic sie tym z wami..Ja pojade na taka msze bo modlitwy nigdy za malo Warto poprosic o cud...podaje strone tam jest kalendarz tych mszy ,w jakim miescie kiedy.. www.se.ofm.krakow.pl Ja jestem z warszawy ale 5lutego pojade do krakowa na taka msze i bede prosila o cud..Jezeli mnie sie nie uda moze uda sie komus z was..Warto sprobowac! Caluje was goraco wszystkich i zycze wam cudownych wyzdrowien! WSzystkim!!!

Temat postu:
PostWysłany: 07 Sty 2008, 22:45 

Dzieki... Choc pewnie uzdrowienie nie pomoze juz mojej Mamie... Ale masz racje - trzeba wierzyc :) zycze powodzenia!

Temat postu:
PostWysłany: 11 Sty 2008, 00:06 

Witam. O Mszach Swietych uzdrawiajacych (w Kosciele Reformatow) slyszalam i dziekuje ,ze mi przypomnialas tez tam z Mama pojdziemy. Modlitwy, jak piszesz, nigdy za duzo a daje sile i wiare na pokonanie choroby. My modlimy sie do Matki Bozej Gietrzwaldzkiej o cud uzdrowienia i wierze,ze z Boza pomoca pokonamy chorobsko. Piszesz ,że przeczytalas o uzdrowieniach artykul, gdzie jesli mozna wiedziec?
Czesto jestem na forum, duzo sie dowiedzialam,przezywam historie kazdego i bardzo potrzebuje tych z happy end-em , choc tak bardzo bym chciala, zeby nikt nie mial potrzeby z f.onkologicznego korzystac!!!
Zycze duuuzo zdrowia i wiary. Pozdrawiam serdecznie

Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 15:51 

Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie są również w Gliwicach w parafii Chrystusa Króla w każdy ostatni czwartek miesiąca, w kościele św. Wojciecha w Bytomiu i innych kościołach Śląska.
http://gliwice.odnowa.org/wydarzenia.php
Pozdrawiam i zapraszam.

Temat postu:
PostWysłany: 12 Lut 2008, 16:40 

Msze z modlitwą za chorych są także we Wrocławiu. Nie pamiętam szczegółów, ale odbywają się one np. w kościele św. Wojciecha u ojców dominikanów i w kościele św. Wawrzyńca na ul. Bujwida.
Myślę, że warto pamiętać o "zwykłym" sakramencie namaszczenia chorych. Można go przyjmować wielokrotnie w razie potrzeby. Nie trzeba czekać, aż będzie już bardzo źle.

Temat postu:
PostWysłany: 13 Mar 2008, 16:30 

Miejscowość: Bytom
Fajnie ze o tym piszecie. Moja mama zachorowała na chłoniaka 2 lata temu, po chemii wszystko sie na szczęście cofnęło, od póltora roku jest ok, własnie w tej chwili jest na oddziale onkologicznym na kontrolnych baaniach (raz w roku takie jej każą robić), na razie wyniki ok, mam nadzieje, ze wszystkie wyjdą dobrze. Ja się modliłam w czasie jej choroby między innymi nowenną do MAtki Bożej Gidelskiej, uzdrowienia chorych, mozan ją znaleźć w internecie. W Gidlach koło Częstochowy raz w miesiacu odprawiana jest specjalna msza św. o uzdrowienie chorych i też się zdarzają uzdrowienia. Podaje link do ich strony, tam można znaleźć dokładne informacje oraz wspomnianą nowennę. Mama tam tez jeździła.
http://www.gidle.dominikanie.pl/index.html
Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się i nietraćcie wiary!

Temat postu:
PostWysłany: 05 Kwi 2008, 07:52 

Miejscowość: Bielsko-Biała
Z Bogiem łatwiej żyć a i umierać łatwiej.
To są moje wnioski i przemyślenia kiedy nie dawano mi szans na przeżycie a jednak z tego wyszedłem.
W Bielsku-Białej w każdy poniedziałek o 18 są msze do Ojca Pio.
Zbieraja sie tam ludzie chorzy jak również ich rodziny.
Bardzo fajny klimat.
Jest to w Kaplicy na ul.Zapora w dawnej FWP Klimczokówka.
I bardzo fajny ksiądz.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(Ăłw) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości