Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(Ăłw) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: 10 Lip 2006, 20:23 

Przeczesując internet trafiłem na terapię preparatem krzemowym ANRY doktora Anatola Rybczyńskiego, po rozmowie z kobietą która leczy tym preparatem wszystko mi się w głowie przewróciło, w zasadzie zanegowała sposób leczenia lekarza szpitalnego.
Chciałbym prosić osoby które leczyły sie, leczą, badź znają kogokolwiek stosującego ten preparat o kontakt ze mną, lub kilka słów na forum.

pozdrawiam

PostWysłany: 10 Lip 2006, 22:17 

Miejscowość: Warszawa
nobody napisał(a):
po rozmowie z kobietą która leczy tym preparatem wszystko mi się w głowie przewróciło, w zasadzie zanegowała sposób leczenia lekarza szpitalnego.

Nobody,

Jakby ta pani była sprzedawcą odkurzaczy, mówiłaby Ci, że Twój dotychczas używany odkurzacz jest przyczyną alergii i innych chorób i tylko ten jej jest w stanie Cię uratować - niestety, tak to działa w biznesie... :?

Po ANRY sięgają pacjenci, którzy są już w takim stanie, że są odsyłani do domu z morfiną... Wtedy zwykle sięga się po ANRY lub SELOL...

Temat postu:
PostWysłany: 10 Lip 2006, 22:55 

Miejscowość: Warszawa
Aha i jeszcze jedno... Kamil Durczok napisał bardzo fajną książkę "Wygrać życie" - jest ona podzielona na kilka części: jest część pisana przez żonę pana Kamila, przez niego samego oraz przez profesora prowadzącego. Profesor ten uprzedza przed cudownymi lekami i cudotworcami, którzy negują konwencjonalną medycynę... Często taki cudotwórca mówi nawet "proszę nie mówić lekarzowi, że pacjnet dostaje ten cudowny lek" lub namawia do zaprzestania leczenia by tylko ten cudowny lek przyjmować...
Czyż nie jest podejrzane samo to, że negują oni leczenie konwencjonalne, które w zdecydowanej większości przypadków jest skuteczne!?
Na początek warto spytać takiego szafarza cudownych leków jakie ma doświadczenie medyczne - znam przypadki, gdzie zrozpaczeni chorzy leczyli się u weterynarza, który odkrył w sobie smykałkę zielarską a przede wszystkim handlową :?
To idnywidualna decyzja kto i jak chce się leczyć... Zachęcam Was jednak do konsultowania takiego leczenia wspomagającego u lekarza prowadzącego... Świat jest jaki jest i ludzie po nim chodzący są różni - są wśród nich i tacy, którzy potrafiązarabiać na bólu i bezradności chorych i ich rodziny, którzy są gotowi spróbować WSZYSTKIEGO...

Pozdrawiam

anka

Temat postu:
PostWysłany: 10 Lip 2006, 23:04 

Ksiazke Kamila Durczoka kupie na pewno, i wiem juz co mam robic, jescze raz dziekuje, i przepraszam ze rozbilem temat na dwa watki, ale naprawde "spanikowalem"

przepraszam za brak polskich znakow cos mi sie porobilo z przegladarka

dzieki :)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(Ăłw) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości